Yhteystiedot

Liperin lavatanssijat

Kettunen Pirjo

tanssi@lilat.com

puheenjohtaja
kia.mummi@gmail.com
Postiosoite: Ruuskanmutka 1 b7, 83100 Liperi

040 764 6607

 

050-5928449

Hyttinen Piia varapuheenjohtaja
piia.hyttinen@kolumbus.fi
050-5010034
Asikainen Tuula hallituksen jäsen, sihteeri
asikainentr@gmail.com
041-434 6067
Hämäläinen Arja hallituksen jäsen, kanttiinivastaava
arja.hamalainen@hotmail.com
040 485 1068
Inkinen Vesa hallituksen jäsen, koulutus- ja kurssivastaava
vesaj.inkinen@gmail.com
0400-186 860
Väisänen Tiina hallituksen jäsen, galleristi
tiinakvaisanen63@gmail.com
0444 422 209
Riikonen Tarja hallituksen jäsen, rahastonhoitaja riikonen.tt@gmail.com 0400 377 292
Mononen Eero hallituksen jäsen, retkivastaava
eero.mononen@hotmail.com
040 358 6051
Ikonen Aki

hallituksen jäsen, tuotteet, akiikone@gmail.com

040 591 0837
Keijo Jolkkonen hallituksen jäsen, yleisasiantuntija
keijo.t.jolkkonen@hotmail.com
050 566 1725
Anja Pulli hallituksen jäsen
pulli.anja@gmail.com
0503603696

Siitonen Jorma

 

Hyttinen Kalevi

ohjaaja, kotisivut
jorma_siitonen@hotmail.com

ohjaaja, ilmoitukset , tiedotteet kalevi.hyttinen@kolumbus.fi 

0442976710

0458752585

        

Facebook

facebook
Lilojen Facebook-ryhmä

Tulevat tapahtumat

23.09.20 18:00 - 19:30 senioritanssit, Paloaukean koulu-keltainen sali
27.09.20 13:30 - 15:00 hidas valssi, alkeet, Viinijärven koulun liikuntasali
27.09.20 15:00 - 16:30 blues, konkarit, Viinijärven koulun liikuntasali
27.09.20 15:00 - 16:30 blues, konkarit, Viinijärven koulun liikuntasali
28.09.20 18:45 - 20:45 hidas valssi, alkeet/alkeisjatko, Käsämä-Luovin iso liikuntasali
29.09.20 19:00 - 21:00 hidas valssi, jatkotaso, Liperin koulukeskus-yläkoulun iso sali
30.09.20 18:00 - 19:30 senioritanssit, Paloaukean koulu-keltainen sali